A folytatásban a kiégés témájával, foglalkozunk leginkább, melynek veszélyeiről egy oktató is megosztja velünk tapasztalatait. A cikk végén megtudhatod, mit tehetsz kiégés elkerülése érdekében és hogyan maradhatsz inspirált az oktatásodban.
Vállalkozás vagy hivatás? Lehet ezt végezni marketing nélkül? Létezik jógaoktatók között rivalizálás? Olyan kérdésekre keresem a válaszokat a cikkben, amellyel egy kezdő jógaoktató közel naponta foglalkozik.
Ez után a bejegyzés után tényleg nem kérdés, hogy miért rajong annyi jógagyakorló a poncsókért és a magasztos Yoda idézetekért!
Amit a köznyelv komfortzóna-elhagyásnak nevez, az sokkal inkább egy új, kedvezőbb megoldás keresése az én szemszögemből. Miért? Mert amit szívből el akarunk hagyni, az már nem lehet komfortos számunkra.
Saját gondolatok és tapasztalatok a pályaválasztásról, pályaelhagyásról, a kényszerpályán megjelenő frusztrációkról, avagy hogyan hozzunk döntést életre szóló helyzetekben?
Ez a cikk mélyebb betekintést nyújt a személyiség és a gyermekkori élmények közötti kapcsolatba, és arra is fény derül, hogyan segíthet a jóga és a meditáció oldani a régi blokkokat, megtörni az öröklődő mintákat.
Mi a kulcsa a hosszú és egészséges életnek? Ragaszkodjunk megszokott elveinkhez, vagy legyünk nyitottak az új perspektívákra és változásokra? Fedezd fel a ragaszkodás és elengedés filozófiáját, és tudd meg, hogyan találhatod meg az egyensúlyt a testi és lelki egészség érdekében.
A modern jóga gyakran fókuszál a testi egészségre és a fizikai gyakorlatokra, azonban az igazi érték a belső béke fenntartásában rejlik. A cikk arra buzdít, hogy teremtsünk egy olyan életet, amelyben nem vágyunk állandóan a pihenésre, mert a belső béke része az életünknek.
Ma van az állatok világnapja. Ennek alkalmából hoztam egy rövid, idevágó részletet a készülő e-könyvemből, melynek témája az étkezés lesz.
© 2025. Bubán Boglárka – Minden jog fenntartva | Adatvédelmi tájékoztató | Süti szabályzat